TEL. +48 22 723 0 777
Służymy polskiemu jeździectwu i hodowli od 1990r. TEL. +48 22 723 0 777
Lp.DyscyplinaNazwa zawodówData zawodówMiejsce zawodówKonkurs nrDane
konkursu
Data konkursuPula nagród
1WKKWCNC Otwarta Liga Mazowsza12.07.14Grobice3L cross 100 cm12.07.141400 zł
Nazwa koniaPaszport nrRok ur.PłećMaśćWłaścicielNagrody
1Amanda108172005ksMarta Petryk420 zł
2Iga5280030008087942009ksTomasz Tarczyński140 zł
3Gwizdek118452002wc.gnJolanta Tarczyńska560 zł
4Jocker-W6160065804896102010oksztRyszard Wójcik210 zł
2SKOKIMPMK28-30.08.14Gajewniki84 latki hod.pol. 100cm29.08.141500
Nazwa koniaPaszport nrRok ur.PłećMaśćWłaścicielNagrody
1Idrys (Over Group2010wgnMagdalena Prasek
2Amhar Saphir2010ognMateusz Michalski450 zł
3Markiza2010kkasztSO Starogard Gd.75 zł
4Tercyna2010kgnSO Starogard Gd.150 zł
5Lord Ludger2010ognJarosław Skrzyczyński600 zł
6Hajda2010ksSławomir Orbaczewski225 zł
3skokiMPMK29.08.14Gajewniki94 latki hod.zagr.29.08.141400
Nazwa koniaPaszport nrRok ur.PłećMaśćWłaścicielNagrody
1Fameus-Olt2010ognLeszek Sasinowski560 zł
2Ferrari K2010ognLeszek Sasinowski210 zł
3Cardhu2010kkOlga Światkowska140 zł
4Curt Cobain2010kkBeata Szlachta420 zł
4skokiMPMK29.08.14Gajewniki105 latki hod.pol.29.08.141300
Nazwa koniaPaszport nrRok ur.PłećMaśćWłaścicielNagrody
1Gerd KG2009wgnIwona Feliksiewicz-Gibała520 zł
2Akbar Angel2009wgnMateusz Michalski390 zł
5skokiMPMK29.08.14Gajewniki115 latki hod.zagr.29.08.141250
Nazwa koniaPaszport nrRok ur.PłećMaśćWłaścicielNagrody
1Cassina2009kgnKarina Partyka500 zł
6skokiMPMK29.08.14Gajewniki126 latki hod.pol.29.08.141450
Nazwa koniaPaszport nrRok ur.PłećMaśćWłaścicielNagrody
1Chimequyl2008ognDaria Kobiernik580 zł
2Emarello2008ognDaria Kobiernik145 zł
3Wanad2008okasztSO Starogard Gd.72 zł
4Erato2008okasztPaweł Guzy435 zł
5Madżil2008okasztAdam Jończyk217 zł
7skokiMPMK29.08.14Gajewniki136 latki hod.zagr29.08.141250
Nazwa koniaPaszport nrRok ur.PłećMaśćWłaścicielNagrody
1Durano W2008ognLeszek Sasinowski500 zł
8skokiMPMK29.08.14Gajewniki147 latki hod.pol. dokł.29.08.141350
Nazwa koniaPaszport nrRok ur.PłećMaśćWłaścicielNagrody
1Inka2007kgnMagdalena Prasek540 zł
2Winchester2007ognDaria Kobiernik202 zł
3Rosa Bella2007kgnMirosław Bach405 zł
9skokiMPMK29.08.14Gajewniki157 latki hod.zagr29.08.141250
Nazwa koniaPaszport nrRok ur.PłećMaśćWłaścicielNagrody
1Calingka2007kcgnArchipp Kozanecki SJ500 zł
10skokiMPMK29.08.14Gajewniki16GP ogierów zwykły29.08.141250
Nazwa koniaPaszport nrRok ur.PłećMaśćWłaścicielNagrody
1Bandolero H2006ognMateusz Michalski500 zł
11wkkwCNC Finał Ligi Mazowsza11-12.10.14Stara Miłosna3L11-12.10.141.250 zł
Nazwa koniaPaszport nrRok ur.PłećMaśćWłaścicielNagrody
1Amanda108172005ksMarta Petryk
12wkkwCNC Finał Ligi Mazowsza11-12.10.2014Stara Miłosna4P11-12.10.20141200 zł
Nazwa koniaPaszport nrRok ur.PłećMaśćWłaścicielNagrody
1FlamandPOL 0065400597082008wgnDominika Stan390 zł
2JędrusiaPZJ027331990kksztBarbara Niemczewska520 zł

polish_prestige_6